Przedszkole Samorządowe w Dywitach

 

Nawigacja

 • Inscenizacja dla Dzieci

  ZAPROSZENIE !!!

  Zapraszamy wszystkich Rodziców zainteresowanych  wzięciem udziału w przygotowaniu inscenizacji dla dzieci na pierwsze    spotkanie organizacyjne w poniedziałek 27.10.2014r. o godz. 16.30.

  Dobra Zabawa Gwarantowana :) 

 • "Zielona Flaga"

  Przedszkole Samorządowe w Dywitach od dawna realizuje różne zagadnienia związane z przyrodą, włączając się w różne programy i projekty. W roku przedszkolnym 2013/2014 przystąpiliśmy do starań o uzyskanie tytułu Zielonej Flagi, który jest nadawany placówkom oświatowym na całym świecie w ramach programu Eco Schools. 

  Dnia 29.09.2014r. w Krakowie nasze Przedszkole uroczyście otrzymało Certyfikat Zielonej Flagi !!!

 • Rekord Guinnessa z Akademią Aquafresh

  Nasze Przedszkole weźmie udział w IV Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji  Zdrowotnej  "Akademia Aquafresh", skupiającego się na profilaktyce stomatologicznej u dzieci w wieku przedszkolnym.

  Tym samym Przedszkolaki wezmą udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w największej ilości osób szczotkujących jednocześnie zęby.

  30 września 2014r. równo o godzinie 12.00 dzieci w Przedszkolu zaczną szczotkować ząbki i będą to robiły bez przerwy               przez 2 minuty :)

 • Witamy po Wakacjach !!!

  Serdecznie zapraszamy wszystke dzieci 01.09.2014r. (poniedziałek) do Przedszkola Samorządowego w Dywitach. 

  Przedszkole już od pierwszego dnia pracuje normalnie, a więc w godzinach 6.30 - 16.30, a przedszkolaki spotykają się w swoich Grupach (Gr. I i II do godz. 8.00 w sali Gr. I).

  W roku przedszkolnym 2014/2015 w Grupach pracują następujące Nauczycielki:

  * Grupa I - mgr Justyna Bełza

                 mgr Ewa Andrzejewska

  * Grupa II - mgr Danuta Borowska

                   mgr Ewa Gajlewicz

  * Grupa III - mgr Izabela Warcaba

                   mgr Anna Urbańska  

  Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych Grup uzyskają Państwo  wybierając zakładkę "Nauczyciele" i klikając w lupę przy nazwisku wychowawcy.

  Prosimy dzieci o zebranie ze sobą dobrego humoru i dużego uśmiechu na Dzień dobry :)

 • Nasze Przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej "Ćwiczyć każdy może", która organizowana była w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Celem było przyznanie tytułu "Szkoła w Ruchu" przedszkolom i szkołom, które podejmą działania na rzecz aktywności fizycznej. 

  OFICJALNIE MOŻEMY JUŻ OGŁOSIĆ, ŻE PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W DYWITACH OTRZYMAŁO TYTUŁ            "PRZEDSZKOLE W RUCHU"